22’inci Yaşa Özel Yıldız Tilbe Konseri

İzmir cemiyet hayatının tanınmış simalarından Kübra Yıldırım, Yıldız Tilbe’nin muhteşem sürprizi ile 22 yaşına girdi. Kaya İzmir Thermal& Convention’da, Yıldız Tilbe konseri ile gerçekleşen doğumgünü konseri geç saatlere kadar sürdü.Kız kardeşi Gökselin Akyıldırım ve yakın arkadaşlarının düzenlediği sürpriz organizasyonda karşısında Yıldız Tilbe’yi gören Kübra Yıldırım,’ Kaya İzmir Thermal& Convention’da yakınlarımla birlikte keyifli, eğlenceli bir doğumgünü kutlaması yapacağımızı sanıyordum. Yıldız Tilbe, benim en sevdiğim sanatçı. Kendisini karşımda görünce şok oldum. Herkese çok teşekkür ederim’’ dedi.

Yaklaşık 50 davetlinin katıldığı doğum günü kutlamasında Yıldız Tilbe’nin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Playboy konseptli doğum günü pastasını Kübra Yıldırım ile birlikte kesen Yıldız Tilbe,’Bu pasta oldukça idialı. Kesmesi de biraz zor’ şeklinde konuşarak espri yaptı. Kübra Yıldırım’ın özel isteği üzerine ‘Seni O sanmıştım adlı parçasını seslendiren Tilbe, hem coştu hem de coşturdu.

Modacı Sinem Özkılıç tarafından tasarlanan siyah pullu tuvaleti ile geceye katılan Kübra Yıldırım’ın Nesrin Kılıç tasarımı makyajı arkadaşlarından büyük beğeni topladı. Gecenin organizasyonu ise Tayfun Gürken’e ait.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökselin Akyıldırım, yıldız tilbe, yıldız tilbe konseri, Kaya İzmir Thermal Convention, kaya izmir otel, kaya izmir termal, Kübra Yıldırım, Nesrin Kılıç, Gökselin Akyıldırım, Tayfun Gürken, yıldız tilbe kaya termalde, Sinem Özkılıç, izmir haberler, izmir konserler