20. Yıl Coşkusu

2016 yılının ilk Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Platformunu toplantısı heyecan,coşku ve büyük bir katılımla gerçekleşti.oplantıda platformun geçmiş dönem sözcüsü Şener Anadol, Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Platformu yeni sözcüsü Fatoş Dayıoğlu'na görevi teslim etti.

İzmir İçin Coşku Ve İnançla Çalışmaya Devam Edeceğiz

Platformun kurucu sözcüsü Neşe Can Hürtürk; "Şehir gönüllüsü, rahmetli Tülay Aktaş ile birlikte çıktıkları bu yolculukta gönüllülük ilkesiyle birlikte karşılıksız hizmet üreten 300'e yakın İzmirli sivil kuruluşlarının İzmir için çalışmalarını günden güne büyüyen bir inançla sürdürdüklerini ve sürdürmeye devam edeceklerini" söyledi. Geçmiş dönem sözcüsü Şener Anadol ve platformun yeni dönem sözcüsü Fatoş Dayıoğlu'na teşekkür etti.

Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Platformu Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı Erhan Gölbey, etkinlik moderatörlüğünü gerçekleştirdi.

Sivil toplum örgütleri başkanları, yönetim kurulu ve temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, (e) İzmir Milletvekili Türkan Miçooğulları ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'da Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Platformu görev devir teslim töreninde İzmirli STK'ları ve dönem sözcülerini yalnız bırakmadı.

Toplantı boyunca yapılan konuşmalarda İzmir'in her alanında çalışmaların gönüllülükle sürdürüleceğini vurguladılar. Geçmiş dönem sözcüsü Şener Anadol, yeni dönem sözcüsü Fatoş Dayıoğlu'na görevi alkışlarla teslim etti. Anadol, ' 2016'da sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum' diyerek konuşmasını sonlandırdı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği İzmir, İzmir Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği, Fatoş Dayıoğlu, Neşe Can Hürtürk, Erhan Gölbey, Türkan Miçooğulları, Sibel Uyar, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti