Yılın Komedi Adayı İzmir'de

Cem Davran ve Erkan Can gibi usta isimlerin rol aldığı “Alevli Günler”, 16 Kasım'da saat:20.00 tiyatroseverlerle yeniden buluşuyor.Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek oyunda çocukluğundan beri ayrılmamış üç arkadaş, biri mahallenin kasabı, biri muhasebeci, biri de Türk kültürü profesörü olmuş üç kafadar canlandırılacak.

İçlerinden biri kanser olunca, inançları gereği öldükten sonra yakılmak ister ve farklı olana yaşam hakkı vermeyen düzenle karşı karşıya kalacak.

Başvurdukları her yerde başka komediler yaşar, her türden anlaşmazlık ve anlayışsızlıklarla karşılaşır, bize çağdaş bir “Yaşar-yaşamaz” hikayesi sunarlar. Irmak Bahçeci’nin yazıp Yıldıray Şahinler’in yönettiği, Cem Davran, Bahtiyar Engin, Yıldıray Şahinler, Selin Yeninci ve Erkan Can’ın oynadığı oyun, yılın komedisi olmaya aday oyunun biletleri Biletix ve AKM gişelerinde satışa sunuldu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alevli Günler, Cem Davran, Erkan Can, Atatürk Kültür Merkezi, İzmir Kültür Sanat, Irmak Bahçeci, Bahtiyar Engin, Yıldıray Şahinler, Selin Yeninci, Yıldıray Şahinler, İzmir Tiyatro