YETENEKLİ REKLAMCI, MÜZİKTE DE İDDİALI.

Konseptiz Reklam Ajansı’nın kurucusu ve Kreatif Direktörü Hun, mayıs ayı sonunda yayımlanacak albümünün klibini Alaçatı’da çekiyor. Yönetmenliğini Özgür Mert, görüntü yönetmenliğini Ahmet Doğan Ceylan’ın yapacağı klibin çekimleri 3 gün sürecek.Hun, 'Şarkımız, diğer insanları ve hayatı sevmenin tek koşulunun insanın kendisini sevmesi gerektiği düşüncesi üstüne kurulu. Çok keyifli sözlere ve çok keyifli bir melodiye sahip. Klibimizin hikayesi de, şarkının pozitif enerjisiyle çok uyumlu. İzleyeni o an için dünyanın telaşından koparıp, mutlu edeceğimize; klip bittiğinde ise uzun bir süre gülümsemesini tutamayacağına inanıyoruz.’ dedi.

Kendini sev adlı şarkının bestecisi Yavuz Yurtgüder, söz yazarı Hun ve yönetmen Özgür Mert’in ortak özellikleri İzmirli olmaları. Hun’a göre sanat yapmak için İstanbul’a gitmeye gerek yok. İzmirin kültürel, toplumsal ve coğrafik özellikleri sanatçılar için çok daha verimli.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hun bozkır, konseptiz reklam ajansı, eda bozkır, görkem bozkır, izmir sanatçı, izmir müzik, kendini sev, ahmet doğan ceylan, özgür mert, Yavuz Gürtgüder