Yerli Antikacılar İtalya Yolcusu

İzmir İtalyan Ticaret Odası, İtalya'nın Parma şehrinde 30 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan MERCANTEINFIERA Uluslararası Antika ve Sanat Fuarı'na organize edeceği seyahat için başvurular almaya başladı.Dünyanın sayılı antika alıcıları ile satıcılarının katıldığı MERCANTEINFIERA Uluslararası Antika ve Sanat Fuarı için İzmir İtalyan Ticaret Odası önderliğinde beş firmadan oluşacak bir heyet gönderilecek.

İtalya İle Her Alanda Ticaret

Turizm ve sanayi heyet organizasyonlarının yanında böylesine sıra dışı bir seyahate imza atarak iki ülke arasındaki ilişkileri her alanda geliştirmeyi sürdürdüklerini belirten İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, bunun en güzel örneğini sonbaharda yaşayacaklarını söyledi.

Son Başvuru 14 Ağustos

Türkiye’den, antika satışı yapan firmalar, müzayede firmalarının yanı sıra vintage ürün satışı yapanların, mimarların, iç mimarların ve dekorasyon firmalarının katılabileceğini belirten Başkan Akdurak, “Bu dikkat çekici organizasyona katılacak firmalarımız, İtalyan firma temsilcileriyle ile ikili görüşmeler gerçekleştirecekler. Kayıt için son başvuru tarihimiz 14 Ağustos 2015. İlgi duyan yerli antikacılarımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

60 Bin Ziyaretçi Bekleniyor

İtalya’nın Parma şehrinde 4 gün sürecek olan ve 60 binden fazla antika meraklısının katılacağı fuarda binden fazla katılımcı birbirinden ilginç obje ve sanat ürünlerini sergileyecek.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yerli antikacılar, İzmir İtalyan Ticaret Odası, Mercanteinfiera izmir, Antika Sanat Fuarı izmir, Rebii Akdurak, Müzayede izmir