'Urla Sanat ve Antika Pazarı' Her Ay İzmirlilerle Buluşuyor!

Urla Belediyesi ve Urla Sanat Sokağı Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Urla Sanat ve Antika Pazarı” her ayın son pazarı kurulmaya devam ediyor. Urlalıların yanı sıra ilçe dışından da pek çok kişinin ziyaret ettiği sanat sokağı her ay artan ilgiyle pek çok sanat severi ağırlıyor.Farklı sanat dallarını ve bu dallarda ürün veren sanatçıları bir araya getiren Urla Antika ve Sanat Sokağı Nisan ayının son pazarında da pek çok sanatçıya ev sahipliği yaptı. Zafer Caddesi’nin tarihi dokusuyla konuklarına farklı bir atmosfer sunan Urla Antika ve Sanat Sokağı’nda bu ay yine antika ve sanat eserlerinin yanında, takılar, el yapımı oyuncaklar, eski kitaplar, plaklar ve daha birçok ürüne sergilendi. Canlı performanslar ve müzik dinletileri her ay olduğu gibi yine sokağa canlılık kattı.

İlçe dışından da pek çok sanat ve antika meraklısının akın ettiği sanat sokağında havanın da güzel olmasıyla tüm gün boyunca hareketli saatler yaşandı.

Urla Antika ve Sanat Sokağı ile bir sonraki randevu 28 Mayıs 2013 Pazar.

Urla Sanat Sokağı Derneği
0553 295 35 15

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER urla sanat sokağı derneği, urla sanat antika pazarı, izmir urla etkinlikleri, urla zafer caddesi, urla etkinlikleri, urla belediyesi, izmir urla pazarı, urla pazarı hakkında, urla sanat sokağı hakkında, urla sanat sokağı nedir