Üniversite Tanıtım Günleri Optimum'da Başlıyor

Üniversite Tanıtım Günleri’nin ikincisini düzenleyen İzmir Optimum, uzmanlar ile öğrencileri buluşturuyor.Başarılı bir geleceğin yolunun doğru seçimlerden geçtiği anlayışı ile bu yıl da Optimum Outlet, tercih yapacak öğrenciler ile üniversiteler arasında köprü olacak.
Üniversite Tanıtım Günleri, 26-27 Haziran tarihlerinde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında devlet ve vakıf üniversitelerin katılımı ile gerçekleşecek. Etkinlikte gençler, doğru tercih ve doğru meslek seçimi yapabilmek için üniversite temsilcileri ile bir araya gelerek bilgi alacak.
Öğrencilerin meslek ve üniversite seçimine kılavuzluk edecek
Zorlu bir sürecin ardından yeni bir eğitim hayatına başlayacak olan öğrenciler, Optimum’da iki gün sürecek organizasyonda üniversiteleri yakından tanıyacak, eğitim programları ile ilgili bilgileri alabilecek. Ülkemizdeki üniversitelerin yanı sıra yurt dışında eğitim veren üniversitelerin temsilcilerinin de katılacağı tanıtım günleri, öğrencilere rehber olacak.
YGS ve LYS sınavlarında başarılı olan adayların hepsine açık olan üniversite tanıtım stantları ile öğrenciler, eğitim almayı düşündükleri kurumları tanıyarak bilinçli ve doğru tercih yapma şanslarını arttıracak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Üniversite, Tanıtım, Optimum Outlet, Ygs, Lys