Türkiye'nin En Çok Yazan Adamı Bu Defa Sahnede

Haluk Özenç televizyon ve sinema dünyasında geçirdiği 15 yılı sahneye taşıyacağı 1 Saat 15 Dakika adlı tek kişilik gösterisi ile sahne de olacak.Son 15 yılda 50 bin sayfa komedi dizisi senaryosu yazan, onlarca diziye ve kült filmlere imza atan Haluk Özenç, 15 yıl aradan sonra ilk aşkı olan sahneye dönüyor. Televizyon ve sinema dünyasında geçirdiği 15 yılı, 1 saat 15 dakikaya sığdırdığı tek kişilik gösterisinde eğlenceli olduğu kadar çarpıcı hikayeleri izleyiciyle paylaşıyor.

Bu 1 Saat 15 Dakika'da sahnede tek başına ama kendisine perdede 15 yılda yolunun kesiştiği birçok tanınmış isim eşlik ediyor.

Kendini "her halta muhalif" ilan eden Haluk Özenç, medyadan siyasete, teknolojiden trafiğe, bekarlıktan evliliğe, cinsellikten dinselliğe tüm tabulara dokunuyor, dokunmaktan öte iyice dürtüyor, dürterken güldürüyor, güldürürken düşündürüyor, düşününce daha büyük bir kahkaha attırıyor.

1 saat 15 dakikanın sonunda, aranızda konuşurken ya "ulan herif meğer Türk medyasının kara kutusuymuş çok öttü bir daha iş bulamaz”, ya "onu bırak karısı kesin bu gece eve almayacak", ya da "eve zor gider bunu çıkışta yakalayıp direkt içeri atarlar" diyeceksiniz ama hepinizin, "ulan çok komik herifti be yazık olacak" demeniz garanti...

Haluk Özenç 12 Aralık Cuma Günü Kozzy Avm saat 20:30’da her perşembe günleri 20.00 de Sahne Beşiktaş'ta , cumartesi günleri 18.30 Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluşacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Haluk Özenç, Kozzy Avm, 1 Saat 15 Dakika , Sahne Beşiktaş, Sadri Alışık Kültür Merkezi