TRT 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği!

TRT 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği bu yıl 14-24 Nisan 2013 tarihleri arasında İzmir fuar alanında Atatürk Açıkhava tiyatrosunda gerçekleşecek.Şenliğe gelenler Türk Milli Olimpiyat Komitesi’nin, çocuklar için İzmir’de kurulacak olan Çocuk Ülkesi’nde hazırladığı ‘’Oli’nin Dünyası’’ stantında doyasıya eğlenecekler.
Ayrıca Pınar Çocuk Tiyatrosu’nun, İzmir Devlet Tiyatroları’nın, Sıcakkan Sanat Çocuk Tiyatrosu’nun, Uzay Kampı’nın, TRT Çocuk Kanalı’nın gösterileri ile Kültürpark’ta bulunan İsmet İnönü, Gençlik Tiyatrosu ve İzmir Sanat kültür merkezlerinde, ücretsiz sinema ve tiyatro gösterileri ile kültüre, sanata ve eğlenceye doyacaklar.

İzmir fuar alanında bulunan Atatürk Açık Hava Tiyatrosu’nda konuk ülkelerin kendi folklor performanslarını sergileyecekleri 8 adet program gerçekleştirilecek.
Söz konusu programlar, yerli ve yabancı pek çok kanal tarafından ekrana taşınacak. Ayrıca söz konusu açık hava tiyatrosunda TRT Çocuk Folklor Grubu’nun ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü himayesindeki çocukların folklor oyunları sergilenecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 23 nisan şenlikleri, izmir 23 nisan etkinlikleri, izmir, izmir çocuk bayramı, trt çocuk bayram şenlikleri, izmir fuarı