Tiyatrohane Ve Ege Üniversitesi El Ele

Prof.Dr. Özdemir Nutku danışmanlığında, Dokuz Eylül Üniversitesi oyuncululuk bölümü mezunu Erk Bilgiç ve halka ilişkiler uzmanı Melike Çerçioğlu Bilgiç tarafından kurulan Tiyatrohane yeni sezona yeniliklerle merhaba diyor.İzmir’de sanat hayatına yön veren ve akademik kadrosu ile kaliteli eğitimin adresi Tiyatrohane Sanat Okulu, bu sene eğitim hayatına Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(EGESEM) ile el ele devam ediyor.

EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERECEK

EGESEM ile yapılan toplantılar sonucunda ders programlarını onaylatmayı başaran Tiyatrohane ekibi yeni sezonda öğrencilerine eğitimin gerekçelerini yerine getirdikleri takdirde Ege Üniversitesi onaylı sertifika vereceğini açıkladı. Kadrosunda Öğr. Görevlisi Erdem Erem, Uzm. Başak Erem, Dr. Zeynep Nutku ve Uzm. Ece Türkmut gibi eğitmenlerin bulunduğu Tiyatrohane’nin kayıtları Eylül ayı sonunda kapanacak.

Temel Oyunculuk Eğitim, Doğaçlama Tiyatro, Tiyatro Sporu, Forum Tiyatro ve Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Eğitimlerini veren sanat okulunda her yaştan öğrenci eğitim alabilecek. Kurucu Erk Bilgiç başvuruların devam ettiğini ve ilgiliden memnun olduklarını belirtirken 3 yaş ile başlayan eğitimlerin üst yaş sınırının olmadığını söyledi. “ Butik bir sanat okulu olarak az kişilik sınıflar ile çalışmayı tercih ediyoruz. Ben ve eğitmen arkadaşlarım derslere bizzat giriyoruz ve asistansız çalışıyoruz. Dolayısıyla kayıtlar dolduktan sonra ne yazık ki yeni sınıf açamayağız.” şeklinde konuştu.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tiyatrohane, Dokuz Eylül Üniversitesi , Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(EGESEM), İzmir Kültür Sanat, İzmir Tiyatrohane, Erk Bilgiç, Melike Çerçioğlu, Erdem Erem, Uzm. Başak Erem, Dr. Zeynep Nutku , Uzm. Ece Türkmut