Swissôtel Çocuk Karnavalı İle Koruncuklar Elele

Swissôtel Büyük Efes, Koruncuk Vakfı, Ars Nova Media işbirliğiyle, 1Sen Anaokulu ana sponsorluğunda ve Bonnebonniere Anaokulu destek sponsorluğunda 27 Nisan Cumartesi günü bu yıl 2.’si gerçekleşecek Çocuk Karnavalı ile sınırsız eğlencenin kapıları çocuklar için tekrar aralanıyor.Swissôtel Büyük Efes, bu yıl da çocuklar ve aileleri ile Çocuk Karnavalı’nda biraraya geliyor. 27 Nisan Cumartesi günü 11:00-17:00 saatleri arasında 2. Geleneksel Çocuk Karnavalı’nda sınırsız eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Karnaval, lezzetli açık büfe öğle yemeği, gün boyu sürecek eğlenceli oyunlar ve sürpriz sanatçıların katılımıyla renkleniyor.

Tüm çocukların doyasıya eğleneceği bu özel etkinliğin gelirini Swissôtel, Koruncuk (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) Vakfı’na bağışlayarak vakfın Urla Barbaros Köyü’nde kuracağı Çocuk Köyü’ne destek oluyor.

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, her çocuğa şefkat, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme olanağı sağlıyor. Kurulan “Çocukköyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış korunmaya muhtaç çocukları (Koruncukları), toplumda başarılı bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyor.

Çocuk Karnavalı ile aileler, çocukları ile birlikte keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda Koruncuklar için kurulcak Çocukköyü’ne destek oluyor. Karnaval biletlerini çocuklar için 45 TL, ebeveynleri için ise 35 TL’ye otelden temin edebilirsiniz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER swiss otel, swiss otel çocuk karnavalıi çocuk karnavalı izmir, izmir 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan swiss otel, izmir swiss otel