Şubat Ayında 4 Sergi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Şubat ayında resim, plastik sanatlar, minyatür ve tezhip sevenler için 4 önemli sergiye ev sahipliği yapacak.3 Şubat Çarşamba günü saat 18.00’de Funda Işıktanlı Aşık’ın resim sergisi açılacak. Kültürpark İzmir Sanat’ta yer alan sergi 16 Şubat tarihine kadar açık kalacak.

İzmir Suluboya Ressamları Derneği, Antalya Sanatçılar Derneği ile Antalya Vis Sanat ile ortak plastik sanatlar sergisi 8 Şubat tarihinde açılacak. "Akdeniz’den Ege’ye" başlıklı sergide, 46 sanatçının eserleri yer alacak. 20 Şubat’a kadar açık kalacak olan sergi, Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gezilebilecek.

15 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’de Çetin Emeç Sanat Galerisi’nde Şebnem Önem’in "Tezhip ve Minyatür"leri İzmirli sanatseverlerle buluşacak. 70 el emeği göz nuru üründe oluşan sergi, 26 Şubat tarihine kadar gezilebilecek.

22 Şubat Pazartesi günü ise Uğur Belger, Cemal Şardağ, Hüsniye Palandüz, Metin Cansız, Osman Akbaşak, Taner Arda, Ömer Eraslan, Halit Şekerci, Levent İdemen, Necip Ertener ve Samim Güner’den oluşan Simge Grup sanatçılarının sergisi Tarihi Havagazı Fabrikası’nda açılacak. Sergi, 29 Şubat tarihine kadar açık kalacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediyesi, Funda Işıktanlı Aşık, Kültürpark İzmir Sanat, Tarihi Havagazı Fabrikası İzmir, Çetin Emeç Sanat Galerisi İzmir, Şebnem Önem, Uğur Belger, Cemal Şardağ, Hüsniye Palandüz, Metin Cansız, Osman Akbaşak, Taner Arda, Ömer Eraslan, Halit Şekerci, Levent İdemen, Necip Ertener, Samim Güner, Simge Grup İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti