Steve Jobs'u O Oynayacak

Steve Jobs’un hayatını anlatan filmin başrolü belli oldu; filmde Jobs’u İngiliz aktör Christian Bale canlandıracak.2011’de hayatını kaybeden Apple’ın eski CEO’su Steve Jobs’un hayatının son dönemini anlatan filmde Jobs’u canlandıracak aktör belli oldu. Film ile ilgili açıklamalarda bulunan senarist Aaron Sorkin, filmde Jobs’u İngiliz oyuncu Chistian Bale’in canlandıracağını duyurdu.

“Bu rol için belli bir yaşta olan yetenekli bir oyuncuya ihtiyacımız vardı ve Christian Bale bu kriterlere uyuyor” diyen Sorkin, filmin oyuncu kadrosu hakkında detay vermekten kaçındı.

Senaryosunu Aaron Sorkin’in yazacağı ve yönetmenliğini Slumdog Millionaire ile büyük başarı yakalayan Danny Boyle’nın yapacağı filmin, ne zaman vizyona gireceği şu an için bilinmiyor.

Bu rol için Oscar ödüllü Bale’ın haricinde Matt Damon, Ben Affleck, Bradley Cooper ve Leonardo DiCaprio’nun da adı geçiyordu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Steve Jobs, Christian Bale, Apple, Dünya Sineması, Hollywood, Kültür Sanat, Aaron Sorkin, Danny Boyle, Oscarlı Oyuncular