“Sensiz Ölümdür Aşk” Sevgililer Günü’nde Optimum Outlet İstanbul’da Okuyucularla Buluşacak

Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk”, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü’nde İstanbul Optimum Outlet’te düzenlenecek olan tanıtım etkinliği ile okuyucularla buluşacak.Romanla aynı adı taşıyan müzik albümünün de tanıtılacağı etkinlik saat 13.00’te Optimum Outlet İstanbul’da başlayacak. “Sensiz Ölümdür Aşk” kitap ve albümü, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü için de en anlamlı hediye olacak.
Aşk Yazarlarının İstanbul Çıkarması

Çoğunluğu İzmirli olan gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, halkla ilişkiler uzmanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarından yazarların oluşturduğu “Herkes Biraz Yazar” grubu tarafından hazırlanan romanın Türkiye tanıtımı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Optimum Outlet İstanbul’da yapılacak.


Kitabın geliri Ulusal Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak
Kitabın ve ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir de eğitime bağışlanacak. Bu yönüyle, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacak.
Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.

Kitapla birlikte hazırlanan şarkıyı dinlemek için tıklayınız.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sensiz Ölümdür Aşk, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü, İstanbul Optimum Outlet, Herkes Biraz Yazar, Ulusal Down Sendromu Derneği, Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler