''Senin Hikayen'' Filmi 27 Aralık'ta Vizyonda!

Ailesine bağlı, eğlenceli, gündelik sıkıntılarla enerjisini kaybetmeyen Hakan (Timuçin Esen) ile daha gerçekçi, kuralcı ve özgür Esra (Selma Ergeç), 30'lu yaşlarının ortalarında, kariyerlerine odaklanmış evli bir çift. Birbiriyle gayet iyi anlaşan bu çiftin kariyerleri de 7 yıldır devam eden evlilikleri de bir dönüm noktasındadır; çocuk sahibi olma kararı. Karar aşamasında devreye, babaanne olmayı kafasına koyan Meral de (Nevra Serezli) girer.

Sakin, sevgi dolu ve mantıklı bir baba olan Orhan'ın (Sait Genay) itirazlarına rağmen, çok sempatik ama baskın bir karakter olan Meral'in tatlı müdahaleleriyle durum, daha da karmaşık ve komik bir hal alır. Çocuk meselesini aile içinde gündemin ilk maddesine yerleştiren Meral'in acele etmesinin ne yazık ki çok önemli bir nedeni vardır. Beklenmedik bir anda hamilelik müjdesi gelir.

Vizyon Tarihi: 27 Aralık 2013
Yapımı :2013 - Türkiye
Tür : Dram , Komedi
Yönetmen : Tolga Örnek
Oyuncular : Yeşim Ceren Bozoğlu , Selma Ergeç , Timuçin Esen , Nevra Serezli , İdil Fırat
Senaryo : Tolga Örnek
Diğer Adı : Bizim Hikayemiz

İşte hem güldürüp hem hüzünlendiren Senin Hikayen filminin fragmanı da şimdi sizlerle...   


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yeşim Ceren Bozoğlu , Selma Ergeç , Timuçin Esen , Nevra Serezli , İdil Fırat, senin hikayen, bizim hikayemiz, senin hikayen filmi fragmanı, senin hikayen filmi özeti, tolga örnek, senin hikayen vizyon tarihi