Senenin En Büyük Hiti “Happy”nin Yaratıcısı Pharrell Williams Gnctrkcll’le GNCFEST’te

Dünya yıldızları, 2014’ün en ses getirecek festivali GNCFEST’te buluşuyor!7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda tüm gün sürecek, Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll’in düzenlediği GNCFEST’te, dünyadan ve Türkiye’den birçok ünlü isim sahne alacak. Bu isimlerden en büyük sürpriz ise ülkemizde ilk defa konser verecek olan, “Happy” şarkısı ile dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Pharrell Williams. Pharrell Williams dışında gün boyunca Rita Ora, INNA, Manga, Mabel Matiz ve Model gibi isimler de festivalde sahne alacak.

Pharrell Williams’ın Avrupa turnesinin ilk durağı gnçtrkcll’le GNCFEST
Turkcell’in gençlik markası gnçtrkcll tarafından düzenlenen, 2014’ün en büyük, en eğlenceli ve en interaktif festivali olmaya aday GNCFEST’in en büyük sürprizi Grammy ödüllü şarkıcı Pharrell Williams. Özellikle “Happy” şarkısı ile bu senenin hit’i olan ve sosyal medya fenomeni haline gelen Pharrell Williams, Avrupa turnesine GNCFEST’teki konseriyle Türkiye’den başlayacak.
Festivalde Williams’ın yanı sıra İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Rita Ora ve Romanyalı şarkıcı INNA da sahne alacak. Türkiye’den ise performanslarıyla tüm gençlik etkinliklerinin vazgeçilmezi Manga, son dönemin en iyi çıkış yapan isimlerinden Mabel Matiz ve son yılların en başarılı rock müzik gruplarından Model şarkılarıyla gençlere keyifli anlar yaşatacak.

Bahar Uçanlar: “Türkiye’nin en genç, en renkli, en interaktif festivalini yapıyoruz.
Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar, bu yıl itibariyle GNCFEST’in, Türkiye’nin en genç, en dinamik, en keyifli ve bol müzikli festivali olmaya aday olduğunu belirterek, “Turkcell olarak 8 yıldır, Türkiye’nin farklı illerinde GNCFEST konserleri düzenledik ve binlerce gnçtrkcll’li ile biraraya geldik. Ancak bu yıldan itibaren GNCFEST’i yılda 1 kez yapılan ve tüm gün sürecek, dev bir müzik festivaline dönüştürdük. Dünyaca ünlü yabancı sanatçılar ve çok sevilen yerli müzisyenler ile GNCFEST’in, gençleri hem müziğe hem de eğlenceye doyuracak, bambaşka bir festival olacağına inanıyoruz” dedi.
Üstün teknoloji altyapısı ve yüksek kullanıcı etkileşimi ile interaktif hale gelecek festival deneyimi ile gnctrkcll’liler cep telefonları üzerinden bambaşka bir eğlence fırsatı yakalayacaklar.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gnctrkcll, Happy, Pharrell Williams, GNCFEST, 7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu, Grammy ödüllü müzisyen Pharrell Williams, Rita Ora, INNA, Manga, Mabel Matiz ve Model gibi isimler de festivalde