Sanat ve Sağlık Camiasını Buluşturan Konser

Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Merkezi’nin ikincisini düzenlediği ENTO Kültür ve Sanat Günleri programında yer alan Olten Filarmoni Sezon Açılış Konseri Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.Konser öncesi ülkemizde meydana gelen terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız, şehitlerimiz ve Atatürk ile Silah Arkadaşları için Saygı Duruşu’nda bulunuldu. İstiklal Marşı’mızın ardından başlayan konserde Şef İbrahim Yazıcı ve Piyanist İdil Biret sahne aldı. Sanat ve sağlık camiasını buluşturan konserde Yazıcı ve Biret’in performansı beğeniyle izlendi.

Özkaya: "Birlik ve Beraberliğe İhtiyacımız Var"

Özel ENTO KBB Cerrahi Merkezi kurucularından Op.Dr. Denizhan Özkaya “Gelecek nesillere sanat bilinci aşılamak birey olarak görevimiz. Bu anlamda her yıl ENTO Kültür Sanat Günleri’ni düzenliyoruz. Maalesef zor bir sınavdan geçiyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerde her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.” diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Merkezi, Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Merkezi İzmir, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Denizhan Özkaya, izmir etkinlikleri