Sade Bir Nikahla Yaşamlarını Birleştirdiler

İyontek Genel Müdür yardımcısı Bircan Turgul ile Çeşme'de bir kamu kuruluşunda görev yapan İsmail Yörümez, Çeşme Ilıca'da kıyılan nikah töreni ile yaşamlarını birleştirdi.Uzun süren arkadaşlıklarının ardından yaşamlarını birleştiren genç çiftin nikahı Çeşme Ilıca da T-Bone Steak House da kıyıldı. Çiftin nikah şahitleri Bircan hanımın Dubai'de restoran işletmeciliği yapan ağabeyi Mustafa Turgul ile yakın arkadaşları işletmeci Suat Koyuncu yaptı.
Nikahın ardından aileri ve yakın dostları yemek yiyen genç çift, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına ileriki tarihte çıkacaklarını söyledi. Bircan Turgul Yörümez -İsmail Yörümez yemekten sonra Alaçatı Avlu da geç saatlere kadar eğlendi.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme Ilıca da T-Bone Steak House, Mustafa Turgul, Suat Koyuncu, Bircan Turgul Yörümez, İsmail Yörümez, Alaçatı Avlu, alaçatı, avlu, çeşme, ılıca, çeşme ılıca, t bone steak house, dubaideki restoranlar, İyontek Genel Müdür, İyontek, Bircan Turgul, en sade nikah, en şık nikah, çeşmedeki düğünler, çeşmedeki nikahlar, çeşme sahilleri, çeşme magazini, çeşme haberleri