Saçlarınıza Gereken Özeni Gösteriyor musunuz?

Yaygın bir hastalık olan saç dökülmesi artık tedavi edilebiliyor. Hiçbir yan etkisi olmayan, sadece saç için Endaz İlaç tarafından üretilen NovaCure, uzmanların da önerisi ile en çok tercih edilen saç bakım ürünü olarak eczanelerde yerini aldı.Saçlarınızda Köklü Bir Değişim İçin “NovaCure Şampuan ve Saç Spreyi” Artık Sizinle!

Güçsüz saç köklerinin yeniden üretilmesine ve ince saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olan ürün NovaCure ile saçlarda köklü bir değişimin başlangıcı yapılıyor.
İş ya da özel hayatınızdan kaynaklanan stresten, düzensiz ve yanlış beslenmelerden, mevsimsel oluşan etkilerden ya da hormonal bir bozukluktan kaynaklanan saç dökülmelerinize, doğru ve sadece saçınıza özel bir ürünle bir adım önde olmak şimdi tamamen sizin elinizde.


Her geçen gün daha fazla saç kaybı yaşamamanız, daha mutlu bireyler olabilmeniz, fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissedebilmeniz ve aynaya her baktığınızda yüzünüzde tatlı bir tebbessüm oluşturabilmeniz için üretilen NovaCure ile artık saçınıza mucizevi dokunuşlar yapabilirsiniz.


Fransız Sederma Pharma tarafından saç dökülmesi tedavisi için geliştirilmiş ve üç aktif maddeden oluşan Procapil etken maddesi sayesinde, saç dökülmesinin ana sebeplerinden kurtulabilir ve yeniden can bulan saçlarınızla özgüveninizi tekrar kazanabilirsiniz.


“Novacure Şampuan ve Sprey” ile saçlarınız için köklü bir değişim yapın ve yenilenen saçlarınıza merhaba diyin!

Daha detaylı bilgi için http://www.novacure.com.tr

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER novacure, novacure şampuan, saç dökülmesi, saç dökülme sorunu, saç ekimi izmir, izmir kozmetik, izmir dermokozmetik, öniz paydaş, endaz ilaç, görkem bozkır, novacure sprey, procapil, izmir güzelleri, izmir saç merkezi, izmir saç, saç sorunları, saç uzmanı, eczane izmir