Rutkay Aziz ve Taner Barlas, ‘Adalet, Sizsiniz’ Oyunu ile İzmir’de!

İzmir’i kültür ve sanatla buluşturan Konak Belediyesi, İki usta oyuncunun sahne aldığı ‘Adalet, Sizsiniz’ adlı tiyatro oyununu, Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi Avni Anıl sahnesinde İzmirlilerle buluşturuyor.Rutkay Aziz’in 12 yıl sonra sahneye döndüğü oyun olan ‘Adalet, Sizsiniz’ 23 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

İzmir’de bir yılda binden fazla etkinlik getiren Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan da İzmirlileri tiyatroya davet ederek şunları söyledi:
“Toplumlar ancak kültür ve sanatın ışığında aydınlanır. Biz Konak’ta 365 çarpı 3 diyoruz ve yılda binden fazla etkinlikle İzmirlileri buluşturuyoruz. Rutkay Aziz ve Taner Barlas, Türk tiyatrosunun en özel isimlerinden. Dileğimiz İzmirlilerin usta sanatçılarla koşulsuz şartsız buluşabilmesi, tiyatro keyfini yaşaması. Bu yüzden ücretsiz gerçekleştirdiğimiz bu tiyatro gecesine tüm İzmirliler davetli.”


Tiyatro
“Adalet, Sizsiniz”

Saat: 20.00 / Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi Avni Anıl Sahnesi

AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu
Yazan: Ümit Denizer
Oyuncular: Rutkay Aziz - Taner Barlas
Sahne Tasarımı ve Giysiler: Metin Deniz
Kukla Uygulama: Bülent İşcan


Fotoğrafaltı:
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun tek perdelik oyunu ‘Adalet Sizsiniz’de Rutkay Aziz ve Taner Barlas, yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti’nin yaşamları üzerinden sahneye taşıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER konak belediyesi etkinlikleri, konak belediyesi tiyatroları, izmir tiyatro oyunları, izmir etkinlikleri, izmirdeki tiyatrolar, rutkay aziz, taner barlas, izmir ücretsiz tiyatro oyunları, adalet sizsiniz oyunu nerede