“Redd” Softcore Akustik Konserle Bostanlı Suat Taşer’de!

Redd, akustik projesi Softcore konseri ile İzmirli sevenleriyle buluşuyor. 4 Haziran Çarşamba günü Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleşecek olan konserin biletleri satışa sunuldu. “Hayat Kaçık Bir Uykudur”, “Nefes Bile Almadan”, “Mutlu Olmak İçin” ve daha birçok şarkısı ile kendilerine özgü soundu ve esaslı duruşlarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip Redd, çok özel bir konserle İzmirlilerin karşısında olacak.
1996 yılından bu yana birlikte müzik yapan, Doğan Duru, Güneş Duru, Berke Hatipoğlu, İlke Hatipoğlu ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd, 2005 yılında yayınladıkları ilk albümden bu yana yayınladıkları altı albüm ve bir konser DVD’sinin yanı sıra her biri sıra dışı konseptleri olan konserleriyle alternatif rock müzik dünyasının en üretken, en aykırı gruplardan biri.
Güncel konular ve müzik dünyasına ilişkin cesur söylemlerini dile getirmekten kaçınmayan Redd, 2008 yılında 21 şarkıdan oluşan 21 isimli albümleriyle yaşamın tüm dinamiklerini içinde barındıran 74 dakikalık konsept bir albüm yaparak sadece işitsel anlamda değil sanatsal ve politik anlamda da önemli bir çalışmaya imza atmıştı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER redd akustik projesi, konser, hayat kaçık bir uykudur, nefes bile almadan, berke hatipoğlu, ilke hatipoğlu,Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu