Peri Art Boutique Hotel Sanatseverleri Buluşturdu

Alaçatı'da kısa süre önce hizmete giren ve farklı konseptiyle dikkat çeken Peri Art Boutique Hotel , özel bir davet ve sergiyle sezona merhaba dedi.10 yılı aşkın bir süredir turizm sektöründe yönetici olarak çalışan Sinan Atay, eşi İpek Atay ve ağabeyi Hakan Atay ile birlikte şık ve iddialı bir butik otel oluşturduklarını söyledi.

Atay, Peri Art Boutique Hotel’in, farklı bir konseptle misafirlerine sanatla iç içe bir konaklama ve tatil imkanı sunarak bir ilke imza attığına dikkat çekti.

Sanatla iç içe özel bir ortamda misafirlerini ağırladıklarını dile getiren Sinan Atay, “Toplam 6 ayrı özel odadan oluşan ve her odanın birbirinden farklı tasarımla sanat eserleriyle bütünleştiği Peri Art Boutique Hotel Alaçatı’da, altı odanın her biri mitolojik peri isimleri taşıyor. Sergilenen sanat eserleri sadece otel içindeki sanat galerisini sanatseverlerle buluşturmakla kalmıyor, otelin her köşesinde ve odalarda konaklayan misafirlere farklı ve mistik bir atmosfer yaşatıyor” diye konuştu.

Açılış kapsamında gerçekleştirilen davette Nu seramik atölyesi sahibi seramik sanatçısı Nurdan Bozkurt ve aynı atölyeyi paylaştığı sanatçıların eserlerinden oluşan sergi büyük ilgi gördü.

Çok sayıda davetlinin katıldığı serginin açılış kokteylinde toplam 25 eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Peri Art Boutique Hotel, sinan atay, ipek atay, hakan atay, Peri Art Boutique Hotel atay, atay ailesi