Özel Bestem Bale Kursu Yılsonu Gösterisi

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Özel Bestem Bale Kursu yılsonu Gösterisini 21 Haziran Cumartesi akşamı Fuar İzmir Sanat Merkezi'nde muhteşem bir performans ile taçlandırdı.Don Kişot ve Kuğu Gölü gibi başyapıtlardan bölümler de sergilenen Gösteride ayrıca;,Hip-Hop,Zumba,Lyric Dans,Karekter Dansları gibi türlerden de başarılı örnekler sergilendi.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Kurum Müdürü Beste Melek Çapkıncı;Gösteri sonunda;10 yıllık Bale Eğitimlerini tamamlayarak Sertifika alarak Bale Eğitmeni olmaya hak kazanan öğrencilere Diplomalarını teslim etti.

Beste Melek Çapkıncı hobi amaçlı başlanan kursta yetenekli olan öğrencilerini Konservatuarların Klasik Bale ve Modern Dans bölümlerine hazırladıklarını profesyonel anlamda baleyi meslek edinmek isteyen öğrencileri meslek seçimleri konusunda yönlendirdiklerini belirtti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Bestem Bale Kursu, Yılsonu Gösterisi, Don Kişot, Kuğu Gölü, Gösteri, Sergi, Hip-Hop, Zumba, Lyric Dans, Karekter Dansları, Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuarı, Beste Melek Çapkıncı, Bale Eğitimi, Beste Melek Çapkıncı, Klasik Bale, Modern Dans