Ortanca Sahnede

Fabrika Oyuncuları Karşı Sanat Merkezinde "Ortanca" adlı oyunu sergiledi.Bihter Özdemir Dinçel’in yazıp, M.Sadık Yağcı’nın yönettiği oyunun müziklerini Cem İdiz hazırladı. Karşıya çarşı içerisinde yer alan Karşı Sanat Merkezi sahnesinde sergilenen oyunu izlemeye gelenler arasında Karşıya Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve kızı Deniz Akpınar’da vardı.

Ayşe Mine Salihoğlu, küçük kardeşinin ve abisinin arasında ortanca olarak yaşamını devam ettirirken, gerek çevresinin ve ileriki yaşlarda da aşk ilişkilerinin arasında sıkışıp kalmış, oyunda da sözü edildiği üzere bir kaza sonucu yürüme engelli olarak yaşama tutunmuş. Konusu ve oyuncuların performansı ile izleyenlerden tam not alan "Ortanca" sahnelemeye devam edecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fabrika Oyuncuları İzmir, İzmir Fabrika Oyuncuları, Karşı Sanat Merkezi İzmir, İzmir Karşı Sanat Merkezi, Bihter Özdemir Dinçel, M.Sadık Yağcı, Cem İdiz, Hüseyin Mutlu Akpınar, Deniz Akpınar, Ayşe Mine Salihoğlu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Kültür-Sanat, İzmir Cemiyeti