NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Etkinlikleri FUAR’DA

29 Ağustos 2014 Cuma günü kapılarını 83. kez açacak İzmir Enternasyonal Fuarı birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Fuar kapsamında düzenlenecek olan etkinliklerden biri de beden, zihin ve ruh sağlığına ilişkin olacak. 29 Ağustos 2014 Cuma günü kapılarını 83’üncü kez açacak İzmir Enternasyonal Fuarı birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Fuar kapsamında düzenlenecek olan etkinliklerden biri de beden, zihin ve ruh sağlığına ilişkin olacak.

 

Festiva tarafından organize edilen NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı etkinlikleri 1, 2 ve 3 Eylül 2014 tarihlerinde, İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Dinamik, coşkulu ve etkili bir fitness sistemi yaratmak için, Latin ve uluslararası müzik ve dans hareketlerini kapsayan Zumba; ''Meleklerin mesajlarını nasıl alırız? Meleklerin mucizelerini ilişkiler, aşk, bereket ve sağlık alanında nasıl yaşarız? Enerjimizi gün içinde nasıl yüksek tutarız?'' gibi soruların yanıt aranacağı ''Meleklerle Yaşamak'' söyleşisi; isimlerimiz içerisindeki harflerin taşıdığı anlamları yorumlayan, geleceğimiz, sağlığımız ve yaşantımız hakkında bize bilgiler vermeyi amaçlayan, yani bize bizi anlatan bir sistem olan Akrofonoloji; burçlar arası duygusal ilişkilerin, astrolojik öngörüler eşliğinde açıklanacağı Yeni Çağda Duygular ve İlişkiler söyleşisi;kökleri binlerce yıl öncesine uzanan, fiziksel bedenin, zihnin ve ruhun bir bütün olduğunu bizlere hatırlatan dünyanın en eski sağlık sistemi ve yaşam öğretisi olan Herkes için Yoga; öfke, kaygı, korku, baskı gibi negatif duygulardan arınmayı ve çözülmeyi amaçlayan “Sana Seni Çalayım!..” piyano dinletisinde Fuar ziyaretçileri ile buluşacak.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sapliğinde İZFAŞ tarafından organize edilen İzmir Enternasyonal Fuarı, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde düzenleniyor.

 

Fuara girişlerde Kentkart kullanılacak. İzmir Enternasyonal Fuarı ziyaret saatleri 16.00 – 23.00 olarak gerçekleşecek.

 

 

 

        PROGRAM

 

01 Eylül 2014, Pazartesi:

 

19.00-20.00    Zumba® Fitness (interaktif çalışma)

                        Zeynep Deniz ve Ece Sueren

 

21.00-22.00    Meleklerle Yaşamak (söyleşi) ardından kitap imzası
                      
                        Beki İkala Erikli

 

02 Eylül 2014, Salı:

 

19.00-20.00    Akrofonoloji: İsim Analizi (interaktif söyleşi) ardından imza saati

                        Kemal Haluk Cebe

 

21.00-22.00    Yeni Çağda Duygular ve İlişkiler (söyleşi) ardından imza saati

                        Astrolog Zeynep Değirmencioğlu

 

03 Eylül 2014, Çarşamba:

 

19.00-20.00    Herkes için Yoga (interaktif uygulamalı söyleşi)

                        Karma Yoga Eğitmenleri Gülin Zeytunlu ve Dilek Bulutlar

 

21.00-22.00    “Sana Seni Çalayım!..” (Doğaçlama Müzik Terapisi konseri), ardından CD imzası Piyanoda Doç Züleyha Abdullayeva (Azerbaycan) – Müzikolog

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir, Enternasyonel, Fuar, Sanat, Spor, Yoga, Dinlenme, Latin, Uluslararası, Naturel, Beden, Zihin, Ruh Sağlığı, Sağlık, Zumba, Meleklerle Yaşamak, Müzik, Dans, İsmet İnönü Sanat Merkezi, Akrofonoloji, Yeni, Çağda, Duygular, Düşünceler, Herkes, İçin, Yoga, İZFAŞ, Teknoloji, Sana, Seni Çalayım, İnteraktif, Müzikolog, Züleyha Abdullayeva, Azerbaycan, Piyano, Doğaçlama