Müthiş İllüzyon Gösterisi

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2014 şampiyonları Kıvanç ve Burak, 12 Kasım'da İzmir Atatürk Kültür Merkezi Salonu'nda izleyici ile buluşuyor



Onlardan sadece illüzyon gösterisi bekliyorsanız yanılıyorsunuz! Daha önce yaşamadığınız bir tecrübe vardı. Artık o da kalmayacak.Yeni hazırladıkları Ben Kıvanç, Ben Burak gösterileri, 7'den 70'e herkesin ilgisini çekiyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla seyredebileceğiniz bu sıradışı gösterilerinin en büyük özelliği interaktif olması.Bütün seyirciler illüzyonun bir parçası olacak ve salondaki tüm izleyenler gösterilere katılacak.

Her sihirbazlık öğesinin içinde bir hikaye ve her hikayenin içinde bir kahraman var. Bizim hikayelerimizdeki kahraman da sizsiniz diyen ikili unutulmaz bir şov sergileyecek.

Katıldıkları uluslarası bir illüzyon yarışmasında aynı gösteriyi yaparak tanışan Kıvanç ve Burak, birlikte Türkiye'de bir benzeri olmayan Stand-up Magic temasını yarattı.Kıvanç ve Burak, 2011-2012 yılında International Magic Soceity tarafından Merlin Ödülü olan "En İyi Büyük Sahne Sihirbazı" ve "En İyi Manipülatör" seçildi."Biz sahnedeki yerimizi aldık, hadi sizleri de bekliyoruz.Biletler Biletix ve AKM gişelerinde satışa sunuldu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yetenek Sizsiniz Türkiye,Kıvanç ve Burak, Ben Kıvanç, Ben Burak , İzmir Atatürk Kültür Merkezi Salonu, izmir Kültür Sanat, International Magic Soceity ,Merlin Ödülü, Stand-up Magic