Kuşadası Gecelerinde Mumlu Meyhane Farkı!

2012’nin sonunda Alsancak’ta faaliyete geçen ve kısa sürede İzmirliler’in daimi yerlerinden biri haline gelen Mumlu Meyhane, Kuşadası gecelerinin de vazgeçilmezleri arasına girdi.Bu sezon Gökhan Plana ve Arif Üstüner ortaklığında Kuşadası Jade Beach Club içerisinde kapılarını açan Mumlu Meyhane, kendine özgü eğlence konsepti, canlı müziği ve izlemesi oldukça keyifli dans gösterileriyle müşterilere tadına doyulmaz geceler yaşatıyor.400 kişi kapasiteli mekan, pazartesi ve salı günleri hariç haftanın 5 günü 20.30 ile 02.30 arasında hizmet veriyor.

Fasıl müziği ve alaturka parçaların yoğunlukta olduğu mekanın başarılı solistleri Aslı Zen ve Ecmel Olgaç sevilen şarkıları ustalıkla seslendirirken, Ceren Seda, Meltem Aldemir ve Selin Bulut’tan oluşan dans ekibi de kanto, oryantal ve roman havası figürleriyle müşterilere adeta görsel ziyafet çekiyor. Belli aralıklarla sahneye çıkan üç güzel dansçı, her gösteri için giydikleri farklı kostümlerle ve beğeni toplayan sunumlarıyla konukları da eğlenceye ortak ediyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mumlu meyhane, mumlu meyhane çeşme, çeşme mekanlar, çeşme etkinlikler, çeşme eğlenceleri, mumlu meyhane izmir, izmir meyhaneler, çeşme meyhaneler