Küçük Kulüp Başarılarıyla Tez Konusu Oldu

Küçük Kulüp Derneği; 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Siyasi Bilimler Anabilimdalı öğrencisi Gizem Ünal’ın “Üst Sınıfların Yaşam Alanı ve Kültürel Sermaye” konulu tezine konu olacak.Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik “Kulübümüz yerel, ülke bazlı ve global olarak kazandığı başarılarla artık üniversitelerde tez konusu olma noktasına ulaşmıştır. Küçük Kulüp ülke gündeminde haklı olarak toplumda her kesimin takdirini kazanmaktadır. Kulübümüzün 9 Eylül Üniversitesi Siyasi Bilimler Bölümü’nde tez konusu olacak olması bizleri gururlandırmıştır. Başarılarımızın araştırma konusu olacak olması tabiki de bizleri çok mutlu etmiştir ama çıtamızı çok daha yükseğe çıkartmak en büyük gayemizdir” diye konuştu.

Tez çalışmasını yapacak olan 9 Eylül Üniversitesi Siyasi Bilimler Yüksek Lisans öğrencisi Gizem Ünal ile bir araya gelen Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Aslaner ve Mustafa Köstepen bu önemli çalışma öncesi öğrenciye tam destek vereceklerini belirtip başarılar dilediler.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Küçük Kulüp Derneği, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu, Emre Sarıgedik, 9 Eylül Üniversitesi, 9 Eylül Üniversitesi Siyasi Bilimler Bölümü, Gizem Ünal