Keloğlan Gösterisi Özdilek’te

Masal Kahramanı Keloğlan Özdilek Alışveriş Merkezi’nde Çocuklarla Buluşuyor. Keloğlan Gösterisi 24-25 Ocak’ta Özdilek Avm’de Ücretsiz olarak sahnelenecek.Özdilek Sömestr tatiline girmeye hazırlanan çocuklar için eğlenceli bir tatil programı hazırladı.. Yarıyıl tatilinin ilk hafta sonunda çocukları Keloğlan gösterisiyle buluşturmaya hazırlanan Özdilek’te ayrıca animasyon ve atölyelerde yapılacak..

Trt çocuk ekranlarında yayınlanan ve çocukların ilgiyle takip ettiği çizgi film olan Keloğlan, Özdilek’te sahnelenecek. Etkileyici sahne dekoru, özel şarkıları ve kostümleriyle Keloğlan, Balkız, Uzun, huysuz, Uzun ve Bilgecan Dede çocuklarla buluşacak.. Çocukların hayal dünyasına renk katan, aynı zamanda anne ve babaların da ilgi gösterdiği Keloğlan gösterisi 24-25 Ocak’ta 13:00/15:00/17:00/19:00’d toplamda 4 seans ve Ücretsiz olarak Özdilek Avm’de sahnelenecek..

SÖMESTR ‘DA EĞLENCE VE BİLGİ BİR ARADA..

Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle hem çocuklar hem de aileleri için yoğun bir etkinlik programı hazırlayan Özdilek’te 26-30 Ocak tarihlerini kapsayan haftaiçi günlerde palyaçolarla eğlence ve atölye etkinlikleri olacak. 30 Ocak ve 01 Şubat tarihlerinde ise; Ağustos Böceği ve Karınca tiyatro gösterisi sunulacak. Tiyatro gösterisi 13:00/13:45 14:00/14:45 saatleri arasında Özdilek çocuk oyun odasında sahnelenecek.. Ayrıca 26 Ocak- 06 Şubat tarihlerinde Uzay Çadırı kurulacak ve çocuklar uzayın derinliklerini keşfe çıkacak..

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Keloğlan Gösterisi, Özdilek izmir, özdilek avm izmir, özdilek alışveriş merkezi izmir, Masal Kahramanı Keloğlan, Sömestr tatili, yarıyıl tatili, Trt çocuk, Balkız, Uzun, huysuz, Uzun, Bilgecan Dede, çocuk etkinlikleri, sömestr etkinlikleri izmir, yarı yıl tatili etkinlikleri izmir