İzmir'in En Büyük Sanat Organizasyonu Arf Of Smyrna'da Zuhal Olcay Sahne Alacak

İzmir'de bugüne kadar yapılmış en büyük sanat organizasyonu olarak dikkat çeken Art of Smyrna, İzmir'in tarihini, kültürünü ve insanlarını sanatla anlatıyor.Grafiket Adworks Görkem Bozkır ve Dream Design Eser Elgür’ün ev sahipliği yaptığı geceye 14 sanat alanında 25 sanatçı 2 yıldır özel olarak hazırlanıyor.

Zuhal Olcay'ın sahne alacağı ve sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlenen organizasyonun amacı ise; İzmir'in sanata bakış açısını gösterebilmek ve 6 Nokta Körler Derneği'ne destek olmak.

İzmir'in tüm güzelliğini sanatla birlikte içten dışa yansıtmayı amaçlayan usta sanatçılar, eserleriyle yüzyıllar öncesinden günümüze; kültürü, sosyal yapıyı, duyguları ve yaşama bakış açısını taşıyor.

17 Ekim 2014 günü Swissotel İzmir'de düzenlenecek organizasyonda; resim, mücevher, obje, minyatür, efe bebekler, halı, cam, fotoğraf, kostüm, tuval, vitray, ebru, seramik, heykel ve şiirin aralarında bulunduğu 14 sanat alanının sergisi gerçekleştirilecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER art of smyrna, görkem bozkır, eser elgür, swiss otel izmir, izmirde sanat, izmirde sanat var, izmir sanat etkinlikleri, izmir etkinlikleri, izmir magazin, magazin izmir, görkem bozkır kimdir, görkem bozkır grafiket, grafiket adworks, grafiket reklam, izmir reklam ajansları