İzmir'imizin Gültepe'si Dizi Oluyor

İzmir'in Semti olan Gültepe zengin oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkıyor.Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan ve çekimlerine başlanan dizi eylülde izleyici karşısına çıkacak.

Kanal D’nin yapımını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, senaryosunu Vural Yaşaroğlu’nun kaleme aldığı, başrollerini de; Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan, Burak Dakak, Hakan Karsak, Şafak Başkaya, Özgür Özgülgün, Bige Önal, Oktay Daner, Selen Öztürk, Metehan Erdem, Numan Çakır, Necmettin Çobanoğlu, İskender Altın, Ali Altuğ, İlayda Alişan, Miray Akay’ın paylaştıkları kuşkusuz yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olacak.

Ekranın unutulmazları arasına giren “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ekibinin rüya kadrosunu; Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve yönetmen Zeynep Günay Tan’ı yeniden bir araya getiren “Benim Adım Gültepe”nin konusu; Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü.

İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek. Gülümser (Ayça Bingöl) bu dört çocuktan Gülali’nin annesidir. Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförü Halil ile yasak ve gizli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser’e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir. Eşref (Mete Horozoğlu) ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.


Benim Adım Gültepe Oyuncu Kadrosu

Ayça Bingöl : Gülümser
Mete Horozoğlu : Eşref
İlker Kızmaz : Halil
Ekin Koç : Seyfi
Evrim Alasya : Suna
Tolga Sarıtaş : Murat
Efe Akercan : Gülali
Burak Dakak : Fevzi
Hakan Karsak : Basri
Şafak Başkaya : Fuat Hoca
Özgür Özgülgün : Cevat
Bilge Önal : Nazlı
Oktay Daner : Dursun Dede
Selen Öztürk : Meziyet
Metehan Erdem : Salih
Numan Çakır : Refik
Necmettin Çobanoğlu : Ziya Efendi
İskender Altın : Saadettin
Ali Altuğ : Rami
İlayda Alişan : Nurten
Miray Akay : Gülten
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan, Burak Dakak, Hakan Karsak, Şafak Başkaya, Özgür Özgülgün, Bige Önal, Oktay Daner, Selen Öztürk, Metehan Erdem, Numan Çakır, Necmettin Çobanoğlu, İskender Altın, Ali Altuğ, İlayda Alişan, Miray Akay, Nejat İşler, Kanal D, İzmir, Gültepe, gültepe dizisi