İzmir’e Yeni Bir Sanat Galerisi

Genç girişimciler İzmir’e sanat galerisi kazandırdıİzmir yeni bir sanat galerisi daha kazandı. Özel bir bankanın kültür sanat bölümünde 18 yıl görev yapan Koray Gürbüz ile işadamı Tolga Erturgut’un ortak çalışması sonucu hazır hale gelen GT Art, yapılan kokteyl ile kapılarını sanatseverlere açtı.

Mustafa Bey Caddesi üzerinde yer alan Kültür Apartmanı’nda hizmete giren GT Art Sanat Galerisi Üç farklı konsepti bir arada bulunduruyor. GT Art’ta dünya resim literatürüne girmiş önemli Türk ressamlarının eserlerine, kendini yurtiçi ve yurtdışı sergilerde kabul ettirmiş ressamların tablolarına ve Ermeni ustaların elinden çıkan ahşap el oyması altın ve gümüş varak aynalara yer veriliyor.

GT Art ortaklarından Tolga Erturgut, sanatseverlerin ruhuna hitap etmek için her detayı düşündüklerini söyledi. Koray Gürbüz ise Sanatçı ve sanatseverlerin ihtiyacı olan bir yeri İzmir’e kazandırmaktan mutlu olduklarını kaydetti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sanat Galerisi, GT Art, Koray Gürbüz, Tolga Erturgut, Türk ressamları, yurtiçi, yurtdışı, Ermeni ustaları, ahşap el oyması, altın, gümüş varak aynalar, izmir sanat, izmir etkinlikleri