İzmir Valisi Mustafa Toprak'tan, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'ne Ziyaret

İzmir Valisi Mustafa Toprak, önümüzdeki sene açılması planlanan Atatürk Müzesi'ndeki çalışmaları yerinde inceledi ve ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nü ziyaret etti.İzmir Valisi Toprak, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz’den kültür ve turizm çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İzmir Valisi Mustafa Toprak, önümüzdeki senenin ilk 6 ayında açılması planlan İzmir Atatürk Müzesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. İnceleme sırasında İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, Müzeler Müdürü Mehmet Tuna, Röleve ve Anıtlar Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Mustafa Kabayel, Mimar Didem Gündoğdu ve yetkilileri hazır bulundu.

İzmir Valisi Mustafa Toprak, Atatürk Müzesi'ndeki çalışmaların incelenmesinin ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Müdürlük personeli ile de sohbet eden Vali Toprak, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz’den Kültür ve Turizm çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İl Müdürü Abdülaziz Ediz, İzmir’e yapılan ve yapılacak yatırımlar ile il müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Mustafa Toprak, Abdülaziz Ediz, Atatürk Müzesi , İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Didem Gündoğdu