İzmir Park’ta En Hızlı Anneler Seçilecek

Anneler Günü’nde Time Trial , Slalom ve Go-Kart etkinliğine katılan her annenin kahvaltısı , İzmir Park’ın hediyesi olacak...‘’Her anne ayrıcalıklıdır.Her anne özeldir ve her anne kıymetlidir.’’konsepti ile İzmir Park tüm annelerin neler yapabileceğini gösterip , bayanların motorsporlarında da başarılı olabileceğini tüm Türkiye’ye göstermek için anneleri 12 Mayıs 2013 Pazar günü İzmir Park’ta bir araya getiriyor.Üstelik bu özel gün de tüm anneler İzmir Park’ın misafiri olacak.Saat 13.00’e kadar karanfiller arasında sürecek geniş kahvaltı lezzetlerini annelere sunmayı planlayan Limit Cafe Restaurant’ta hayatınızdaki en fedakar ve özel anneye güzel bir sabah kahvaltısı armağan etmek isteyenlere de İzmir Park kapılarını açıyor. Ayrıca İzmir Park’ta yer alan Ferrari ve Lamborghini lüks spor araçlarıyla da annelerinizin hayallerini armağan edebilirsiniz.

İzmir Park Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve aynı zamanda bayan yarış pilotu olan Burçin Güzelay ; Bizim için tüm anneler kıymetli ve tüm annelerin neler yapabileceğini biliyoruz. Güzel bir kahvaltıdan sonra en hızlı anne olmaya ne dersiniz? İzmir Park, Ülkü Yarış Pisti’nde yapılacak 100 metre alanda kukaların arasında gidip gelerek kazanabileceğiniz Slalom Yarışı’na ve 850 metrelik pist alanında yapılacak Time Trial etkinliğine kendi aracınız ya da bizden kiralayabileceğiniz uygun bütçelenmiş araçlar ile İzmir’in en cesaretli annesi olabilir , birbirinden sürpriz ev tekstili ürünlerine sahip olabilirsiniz…1. 2. ve 3.’cü olan annelere sürpriz ödüllerimizi sakın kaçırmayın.Geleceğin anne adayları olan bayanlarımızı da etkinliğe bekliyoruz. ‘’diyerek anneleri ve tüm bayanları İzmir Park’ta bir araya gelmeye davet etti.

Detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için 0232 999 1 999’u arayınız. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Park, İzmir Park anneler günü, izmir park anneler günü uygulaması, burçin güzelay, kadın pilot burçin güzelay