İzmir Optimum'da Ece Seçkin Rüzgarı

Pop müziğin son dönemde hızlı çıkış yapan isimlerinden Ece Seçkin, İzmir Optimum’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.Güzelliği ve sempatik tavırları ile İzmir’deki ilk imza gününde herkesi kendine hayran bırakan genç yıldız sevenleri ile hasret giderdi.

Ece Seçkin’e Optimum’da Büyük İlgi

Optimum Alışveriş Merkezi’nde mini bir konser veren Ece Seçkin’den imza alabilmek için sevenleri saatler öncesinden uzun kuyruklar oluşturdu. Müzik dünyasındaki başarılı çalışmaları kadar kusursuz fiziği ve yaptığı şovlarla da dikkat çeken Ece Seçkin, şarkılarını kendisini yakından görmek isteyen hayranları ile birlikte söyledi.

Sempatik Yıldız İmza Dağıttı

Ozan Doğulu ile yaptığı “Hoşuna mı Gidiyor?” parçasını konserin sonunda yoğun istek üzerine bir kez daha seslendiren güzel yıldız, gördüğü ilgi karşısında büyük bir mutluluk yaşadı. Gençler arasında çok sevilen “Bu Ne Yaa!” isimli albümündeki şarkılarını Optimum ziyaretçilerine keyifle söyleyen Ece Seçkin, daha sonra albümünü imzaladı ve hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ece Seçkin, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, İzmir Optimum, İzmir Etkinlikler, Ozan Doğulu, Optimum Alışveriş Merkezi