İzmir Karşıyaka'da Çolpan İlhan Sahnesi Açıldı

Çolpan İlhan Sahnesinin açılış oyunu Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu Birim Sahne bünyesinde sahnelenen ‘’Guguk Kuşu” oyunu ile yapıldı. . Bu anlamlı gecede Guguk Kuşu oyuncuları da duygusal anlar yaşadı.Kerem Alışık ve oğlu Sadri Alışık, kendileri için ayrıca anlam taşıyan İzmir Karşıyaka da Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ile Çolpan İlhan Sahnesi’ni açtılar ve hazırlanan vtr’leri izlerken duygusal anlar yaşadılar.

Kerem Alışık, “Annemin doğup büyüdüğü şehir olan İzmir’de, onun adını taşıyan sahnede, yine onun ve babamın adını taşıyan tiyatromuzun önemli oyunlarından “Guguk Kuşu” ile açılış yapmak bizim için ayrıca önem taşıyor. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Kalbimizde onlar, onlarda kalbimiz. Çolpan İlhan ve Sadri Alışık'ı yaşatmaya devam edeceğiz. dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Karşıyaka, Çolpan İlhan Sahnesi, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Guguk Kuşu, Kerem Alışık, Sadri Alışık, İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı, Hüseyin Mutlu Akpınar, izmir tiyatro, izmir etkinlik