İzmir Fotoğrafa Doydu!

2.Uluslararası Fotoğraf Günleri süren etkinliklerinin ardından dev bir kapanışla sona erdi.Karabağlar Belediyesı Ana Sponsorluğunda, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü ve İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği(İFOD) işbirliğinde dört gün boyunca İzmirlilleri ağırladı.

Geleneksel hale gelen fotoğraf günlerinin gerçekleştiği DEÜ Devlet Konservatuvarı Sabancı Kültür Sarayı'nda, yerli ve yabancı dünya çapındaki fotoğrafçılarla 4 Konferans 3 panel,1 ikili söyleşi,26 fotoğraf sunumu ve söyleşisiyle gerçekleştirildi. Etkinliğe katılanlar arasında çok sayıda lise ve üniversite öğrencisinin yanı sıra Türkiye'nin farklı yerlerinden Fotoğraf Dernek'leri de katılım gösterdi.

Fotoğraf Günlerinin Organizasyon Komitesi Başkanı olan Yard.Doç.Dr. A.Beyhan Özdemir,'' Böylesine önemli bir programı hazırlayıp, dünya çapında bir işi başardığımızı düşünüyorum bizlere destek veren ve sponsorluklarını eksik etmeyen tüm kurum ve dostlarımıza yürekten teşekkür ederim. Bir daha ki etkinliğimizde çok daha aktif ve başarılı bir şekilde karşınızda olacağız,nicelerinde görüşmek dileğiyle ''dedi.

Programa son anda dahil olan ünlü belgeselci ve foto muhabiri Coşkun Aral, katılımından ötürü fotoğraf severlerinde yoğun ilgisini çekti. Fotoğraf günlerinin sonunda organizasyon ekibi, davetliler ve sanatçılar hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER coşkun aral, izmir fotoğraf günleri, deü, dokuz eylül üniversitesi, sabancı kültür sarayı, izmir söyleşiler, coşkun aral söyleşiler, fotoğraf dernekleri, beyhan özdemir, izzmir fotoğraf sanatı derneği, 2. uluslararası fotoğraf günleri