İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği'nin Yeni Sergisi Açıldı!

İzmir’in gözde fotoğrafçılarının yer aldığı İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği(İFOD) yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor.İşadamı Erdem Akkoca’nın Batı Afrika’da bir ay kalarak çektiği belgesel fotoğraflardan oluşan sergi, bölgenin zorlu yaşam koşullarını, farklı hayatları ve yaşam öykülerini izleyicilere sunuyor. Dürüst, saf ve onurlu insanların ülkesi anlamınada gelen Burkina Faso, başta Afrika’nın olmak üzere dünyanında en yoksul ülkelerinden biri olarak gösteriliyor.

Zorlu koşullarda, başarılı bir projeye imza atan, Erdem Akkoca’’ Gitmeden önce tüm herşeye hazırlıklı olarak gittim, bir takım aşıları yaptırıp, sağlık kontrollerim ve gıda gereksinimlerim içinde tedbirler aldım. Fotoğraf çekmek benim için vazgeçilmez bir tutku ve bu tutkuyu o insanlarla birleştirip böyle bir sergiyi ortaya çıkardık’’dedi. ‘’Burkina Faso Onurlu İnsanlar Ülkesi’’ isimli sergi 22 Ekim tarihine kadar İFOD Galeri’de sanat severleri ağırlıyacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği, İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği sergileri, Burkina Faso Onurlu İnsanlar Ülkesi sergisi, ifod galeri, erdem akkoca, erdem akkoca sergileri, izmir fotoğraf sergileri, izmir fotoğrafçılık, ünlü fotoğrafçılar