İzdso Sanatçılarıyla Sahnede

İzmir Devlet Senfoni Orkestrasının bu haftaki konserinde kendi sanatçıları sahne alacak.İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İZDSO), bu haftaki konserinde kendi sanatçıları solist olarak sahneye çıkacak. Sonat Sözer, Hakan Demirçeken, Ersun Kocaoğlu performanslarını sergilerken konsere Pınar Dinçer konuk sanatçı olarak katılacak.

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde (AASSM) 21 Kasım Cuma günü saat 20.30'da başlayacak konseri Şef Kevin Griffiths yönetecek. Soılistler Sonat Sözer (Flüt), Hakan Demirçeken (Obua), Ersun Kocaoğlu (Keman) ve Pınar Dinçer (Viyola), İzmir Devet Senfoni Orkestrası eşliğinde sırasıyla Ignaz Moscheles'in Flüt ve Obua için İkili Konçerto, Wolfgang Amadeus Mozart'ın Senfonik Konçertant eserinden sonra Orkestra Dmitri Shostakovich'in Senfoni No.6 Si Minör Op.54 eserlerini seslendirecek.

 

                                                                        

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, İzdso, Sonat Sözer, Hakan Demirçeken, Ersun Kocaoğlu, Pınar Dinçer, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Aassm, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Ignaz Moscheles, Wolfgang Amadeus Mozart, Konser, İzmir Konserler