İrem Derici'den 50 Bin Kişilik Selfie

83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın kapanış gününde Altınordu’nun sponsorluğunda sahneye çıkan İrem Derici, Fuar rekorunu kırıp 50 bin İzmirliye unutulmaz saatler yaşattı.En sevilen şarkılarını Fuar Çim Konser Alanı’nı dolduran İzmirliler ile birlikte seslendiren genç şarkıcı, bir ara sahneye davet ettiği Altınordu Sosyal Etkinlikler Yöneticisi Elif Can ile birlikte 50 bin kişilik selfie yaptı.

Konser fotoğraflarını anında sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan İrem Derici, kalabalığın coşkusuna kapılarak 1,5 saatlik konserini 2 saate uzattı. Derici, popüler parçası Kalbimin Tek Sahibine’yi ise 50 bin kişilik koroyla birlikte defalarca söyledi. İzmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Derici, “Beni sizlerle buluşturan Altınordu Kulübü’ne çok teşekkür ediyorum. İzmir ile kucaklaşmak adına gerçekten güzel işler yapıyorlar. Her şeyden önemlisi iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu yetiştirmek için çalışmaları bile takdire değer” dedi. Altınordu Sosyal Etkinlikler Yöneticisi Elif Can da Derici’ye üzerinde isminin yazılı olduğu forma hediye etti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İrem Derici, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı, Altınordu, Altınordu Sosyal Etkinlikler , Elif Can, Altınordu Kulübü, İzmir Etkinlikler, İzmir Konser, Selfie