'İki Sevda Arasında' Kitabı İle Eğitime Büyük Destek!

Ödüllü gazeteci ve yazar Şenay Düdek, 18. baskıya ulaşan son kitabı “İki Sevda Arasında” ile eğitime anlamlı ve büyük bir destek veriyor. Düdek, 20 Nisan'da İzmir Kitap Fuarında imza günü düzenleyerek de sevenleriyle buluşuyor..."İki Sevda Arasında" kitabının konusu, Anne ve babasını köyde bir trafik kazasında kaybeden Hatice, ağabeyi, dedesi ve ninesiyle geldiği İzmir'de okumak, art arda uğradıkları sahtekârlıklardan, dolandırıcılıklardan kurtulmak, insanca bir yaşama kavuşmak için büyük bir mücadelenin içinde bulundukları bir hikayeyi anlatıyor.

‘Yaşanmış Şehir Hikayeleri’, ‘Yüreğim Hala Aşkımıza Ağlıyor’, ‘Gölge Hayatlar’ isimli kitaplar yazan Düdek, tüm bu kitapların gelirleriyle; Alsancak Devlet Hastanesi’ne, annesinin adına üç yataklı koğuş yaptırdı. Adana ve Konya Kadın Sığınma Evleri’ni döşettirdi. KİTVAK (Kemik İlik Vakfı) için Ege Üniversitesi içinde bir oda yaptırdı. Menemen Alaniçi Köyü’nde 5 bin kitaplık bir kütüphane kurdu .

Son kitabı ile de bu desteği sürdüren Düdek, “İki Sevda Arasında” kitabının geliriyle de 19 Mayıs İlköğretim Okulu'na bağışta bulunuyor. 20 Nisan saat 14:00’de başlayacak olan imza gününde, satış fiyatı 12 TL olan kitabı da 7 TL olarak satışa sunulacak.

Şenak Düdek ile tanışmak ve böylesine anlamlı, önemli bir amaca destek olmak için 20 Nisan Cumartesi günü tüm İzmirliler’i 18. İzmir Kitap Fuar’ında bekliyoruz…

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER şenay düdek, şenay düdek son kitabı, şenay düdek kimdir, şenay düdek kitapları hakkında, şenay düdek iki sevda arasında, izmir kitap fuarı, izmir kitap fuarı tarihi, izmir kitap furarı ne zaman, şenay düdek hakkında, yaşanmış şehir