İki Sanatçıdan Muhteşem Konser

Sevilen sanatçılar Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan, 18 Aralık'ta Ooze Venue sahnesini paylaşıyor.İki ünlü isim şarkıları ve sahne performansı ile izliyenlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

İlk albümü Cihan'ı 2009 yılının Temmuz ayında yayımlayan Birsen Tezer, uzun süredir sahnede de birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Öndemir (akustik gitar) ile yola ikinci albümleri "İkinci Cihan" ile devam ediyor.

Temmuz 1991'de "Bir Yalnızlık Ezgisi" isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs'ten sonra 1993'te "İstavrit" albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü'ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993'ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından olan Arkan, aynı zamanda "Ölü Kelebeklerin Dansı", "Menekşeler Atlar ve Oburlar", "Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer", "Uyku", "Mino'nun Siyah Gülü" adlı beş romanının yanında Hiçe Doğru adlı bir şiir kitabı yayınlandı.İkilinin müthiş konseri için biletler Ooze Venue ve Biletix'de satışa sunuldu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Ooze Venue, İzmir Konserler, İzmir Etkinlikler, Bir Yalnızlık Ezgisi, Mino'nun Siyah Gülü, Ölü Kelebeklerin Dansı