“Hayat Musikidir” Sealight Dinletileri ‘Babalar Günü’ne Özel Dinleti Kenan Ekmen

Kuşadası’nın kültür ve sanat faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla Sealight Resort Hotel tarafından her ayın son Pazar akşamı ücretsiz olarak düzenlenen "Hayat Musikidir" Sealight Dinletileri devam ediyor.3 yıldır sürmekte olan Sealight Dinletileri gerçekleştirmekte olduğumuz bu etkinliklerde jazdan klasik müziğe Türkiye'nin en değerli isimleri sahne almaktadır. Sealight Dinletileri 2014 etkinlik programı da her ay sizlere müziğin kalitesini sunuyor.

Dinletilere otelde konaklayan yerli ve yabancı turistler ile birlikte dışarıdan da davetliler katılmaktadır. 15 Haziran Pazar saat 21:00'de "Babalar günü" özel dinletisinde Kenan Ekmen sahne alacaktır.

Bir alaylı müzisyen, Kenan Ekmen

1946 yılında İstanbul’un Cihangir semtinde doğdu. 70’li yıllarda hafta sonu gazetesinin tertiplediği Altın ses yarışmasında ve TRT’nin açtığı amatör ses yarışmalarında üçüncülük aldı. İlk profesyonel olarak sahneye 1964 senesinde çıktı ve İstanbul’un sayamadığı kadar çok Gazino, kulüp, restoran ve tavernalarında çalıştı. 50 senelik sahne hayatı boyunca orkestra şarkıcılığı yaptı. Müfüt Kiper, İlhan Feyman, Kanat Gür, Şevket Uğurluel, Nevzat Yalaz, Yusuf Günseli orkestralarıyla şarkı söyledi. 15 sene bateri çalıp şarkı söyledi büyük programlara eşlik etti. Yunan tavernalarında Buzuki Orhan Osman ile çalıştı. Geniş bir ‘Yunan’ şarkı repertuarına sahiptir. Halen Kuşadası’nda çeşitli lokallerde mesleğine devam ediyor ve birçok dilde şarkı söylüyor.
Sonraki Sealight dinletisinde 29 Haziran Pazar 21:00’de Meriç Şener sahne alacaktır.

Ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için; info@sealighthotel.com social@sealighthotel.com adresinden veya 0256 622 31 32 nolu numaradan bilgi edinebilirsiniz…

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hayat Musikidir, Sealight Dinletileri, Babalar Günü, Kenan Ekmen, Kuşadası kültür ve sanat faaliyetleri, Sealight Resort Hotel, babalar günü etkinlikleri, kuşadası etkinlikleri, müzik dinletileri