Güldür Güldür Show İzmir'de Kahkaha Tufanı Estirdi

Ekranların en çok izlenen eğlence programı olan 'Güldür Güldür Show' geçen sene yapılan gösterilerinden sonra gelen yoğun istek üzerine yeniden Fuar Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama Organizasyonu ile İzmir seyircisiyle buluştu.Geniş oyuncu kadrosu, birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle izleyenlere unutulmaz iki eğlence gecesi yaşattı.

 

Oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Alper Kul, Aylin Kontante Kul, Erdem Yener, Rüştü Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Uğur Bilgin ve İrem Sak gibi birbirinden yetenekli genç oyuncuların bulunduğu Güldür Güldür Show ekibi günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve yeni skeçler ile çözümler getirdi.


Evlilik Teklifi Sürprizleri

Güldür Güldür Show’un tüm gösterilerinde olduğu gibi İzmir gösterisi de sürprizlere sahne oldu. Her iki günde salonu dolduran seyirciler hem evlilik teklifi sürprizlerine şahit oldu hemde keyifli saatler geçirdi.


Gösteri Sonrası Baklava Keyfi

Avrupa turnesinin devamı olarak İzmir’e gelen Güldür Güldür Show ekibi, gösteri sonrasında kendilerini dakikalarca ayakta alkışlayan seyircileri sahneye alarak fotoğraf çekildi. Turnenin bitişini sahnede baklava yiyerek kutlayan oyuncular ve organizasyon ekibi gösteri sonunda birbirlerini tebrik etti.


Erhan Gölbey; 'Bu Yaz İzmir Ve Ege Bölgesinde Sürprizlerimiz Var'

Organizasyonu gerçekleştiren BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada "tüm sanatseverleri günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaştırıp, güldürebildik ise ne mutlu bize. Bu yaz İzmir ve Ege Bölgesinde sürprizlerimiz olacak” dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Güldür Güldür Show, İzmir, Fuar, Açıkhava Tiyatrosu, BKM, skeç, sürpriz, eğlence, Ali Sunal, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Alper Kul, Aylin Kontante Kul, Erdem Yener, Rüştü Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Uğur Bilgin, İrem Sak, yetenek, aile, aşk, şöhret, teknoloji, futbol, arkadaş, mizah, evlilik, Avrupa, turne, baklava, oyuncu, erhan gölbey, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti