GT Art Galeri Meral Madenoğlu'nu Ağırlıyor

Ressam Meral Madenoğlu’nun kadın portrelerinden oluşan Renk ve Ahenk isimli sergisi GT Art Galeri’de düzenlenen kokteylle açıldı.Sanat çalışmalarını 1985’ten bu yana sürdüren Meral Madenoğlu’nun sergisinin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Özellikle 2002 yılından beri resme yönelen Madenoğlu, birçok karma sergide yer aldı. Çalışmalarına ünlü ressam Hasan Rastgeldi’nin atölyesinde devam eden Madenoğlu’nun son sergisinde birbirinden farklı kadınların portreleri yer alıyor.

Kadın Portreleri Hakim

GT Art Galeri olarak bugüne kadar birçok sergiye ev sahipliği yaptıklarını ancak bunun diğer sergilerden çok farklı olduğunu belirten Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, 11 Şubat 2016’ya dek ziyaret edilebileceğini belirtti.

İzmirlilere her zaman en iyi sanat eserlerini ulaştırmayı amaçladıklarının altını çizen Gürbüz, önümüzdeki dönemde birbirinden güzel sergilere imza atacaklarını sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ressam Meral Madenoğlu, GT Art Galeri İzmir, İzmir GT Art Galeri, Hasan Rastgeldi, Koray Gürbüz, İzmir Kültür Sanat, Kültür Sanat İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti