Grinin Elli Tonu Vizyonda!

Sinema severlerin merakla beklediği film Grinin Elli Tonu vizyona girdi! Tüm dünyada çok satan ve bir fenomen haline gelen kitabın merakla beklenen film uyarlaması vizyonda.Türkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 8 film vizyona giriyor. Haftanın en iddialı filmi ise, Grinin Elli Tonu! "Grinin Elli Tonu" Başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaştığı filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson yaptı. İngiltere ve ABD'de, aile içi şiddetle mücadele eden aktivistlerin "şiddeti çekici hale getirdiği" gerekçesiyle boykot edilmesini istediği film, E.L. James'in çok satanlar listesinde yer alan "Grinin Elli Tonu" adlı romanından uyarlandı.

Filmin konusu şöyle; Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Grinin Elli Tonu, vizyon filmleri, hangi film vizyonda, sinema, yeni filmler, E.L. James, Anastasia Steele, Christian Grey