Giselle Kemanıyla Büyüledi

Sevgililer Günü heyecanını sadece 14 Şubat ile sınırlamayan İzmir Optimum Outlet, etkinliklerini hafta sonunda da devam ettirdi.Türkiye’nin en başarılı elektro keman virtüözlerinden kabul edilen Giselle Tavilson, “Her Yerde Aşk” etkinlikleri kapsamında sergilediği gösteriyle avm ziyaretçilerini büyüledi.
Programının ilk bölümünde romantik parçalarla izleyicilere duygusal anlar yaşatan Tavilson, ikinci bölümde ise hareketli eserlere yer vererek 7’den 70’e herkesi coşturdu. Kemana hâkimiyetinin yanı sıra sahnedeki danslarıyla göz dolduran ünlü virtüöz, zaman zaman izleyenlerin arasına inerek sempatik tavırlarıyla da tam puan aldı.

Müzik yaşamına ilk adımı kompozitör babası ile atan sanatçı, Hacettepe Konservatuvarı’nda eğitimini tamamlayıp 14 yaşındayken Texas’ta ünlü keman ustası Sue Bear’in öğrencisi oldu. Giselle Tavilson, Türkiye’ye dönüşünün ardından sahne performansları ile keman kariyerinde hızla yükselerek sanat ve eğlence dünyasının aranılan isimlerinden biri oldu. Yurtdışındaki şovlarını da sürdüren müzisyen, Optimum’daki 1 saatlik olağanüstü performansıyla İzleyenlere unutulmaz bir gün yaşattı.
Ziyaretçilerinin etkinliklere gösterdiği yoğun ilginin kendilerini motive ettiğini belirten Optimum Outlet Avm yöneticileri, İzmir ve Ege halkını, Giselle Tavilson gibi sanatçılarla ve özel gösterilerle buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sevgililer Günü, Giselle Tavilson, Her Yerde Aşk, İzmir Optimum Outlet, Keman gösterisi