Fox Oyunculuk Atölyesi’nden Kurs Öncesi Ücretsiz Seminer

Fox Oyunculuk Atölyesi, İzmir’deki yeni yetenekleri dizi ve sinema sektörüne kazandırmak amacıyla haftasonu “Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi” semineri düzenliyor.Oyuncu Güray Kip süpervizörlüğünde ve Seval Erözmen Kip yönetiminde Alsancak Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde bu cumartesi yapılacak olan seminer, 13.00 ile 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Oyunculuk dünyasıyla tanışmak isteyenlere ön bilgi vermek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirten Fox Oyunculuk Atölyesi’nin sahibi Seda Bilgehan, seminerin ücretsiz olduğunu ancak katılım için kayıt yaptırılması gerektiğini dile getirdi.

Kurs için son başvuru 14 Nisan

Seminer tarihinden 10 gün sonra da kursların başlayacağını ifade eden Bilgehan, kurs kayıt işlemleri için son başvuru tarihinin 14 nisan olduğunu söyledi. 1. Kordon’daki No: 386/A’da yer alan Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde yapılacak seminerin moderatörlüğünü ajans sahibi Seda Bilgehan üstlenecek. Oyunculuk ve yönetmenlik alanında 1987’den beri faaliyet gösteren ve halen İzmir Devlet Tiyatrosu’nda görev yapan Seval Kip ile “Kurtlar Vadisi”, “Ezel”, “İşler Güçler” ve “Son Osmanlı Yandım Ali” gibi birçok önemli dizi ve sinema filminde rol alan Güray Kip’in yer aldığı proje, İzmir’de oyunculuğa sıcak bakan kişilere yön verecek.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Güray kip, izmirli oyuncular, oyunculuk ve yönetmenlik kursu, fox oyunculuk atölyesi, kamera önü oyunculuk eğitimi, alsancak kedi kültür merkezi,magazin haber, izmir magazin haberleri