Engelsiz İzmir Sanat Yarışmaları Başlıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerine yönelik olarak Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek uluslararası kongre etkinlikleri kapsamında ,üç ayrı kategoride sanat yarışmaları düzenliyor.“Engelleri Kaldıralım” teması altında ulusal kategoride “Kısa Film” ve “Fotoğraf”, uluslararası kategoride ise “Karikatür” yarışmaları gerçekleştirilecek. Ödül alan eserler, aynı zamanda engellilere yönelik çeşitli sosyal kampanyalarda kullanılacak.

Pınar ve DYO A.Ş. ana sponsorluğunda; Güzelyalı Rotary Kulübü ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek yarışmaların son başvuru tarihleri şöyle:

-Ulusal Fotoğraf Yarışması: 31 Ağustos 2013
-Uluslararası Karikatür Yarışması: 2 Eylül 2013
-Ulusal Kısa Film Yarışması: 20 Eylül 2013

Yarışmaların ödül töreni Ekim ayında Yaşar Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Yarışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi için www.engelsizkongre.org adresinden “Yarışmalar” bölümüne tıklanarak, yarışma şartnameleri, başvuru formları ve detaylı bilgi elde edinilebilir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER engelsizmir, engelsiz izmir, engelsiz izmir sanat yarışmaları, izmir etkinlikler, izmir sanatsal etkinlikler, izmirde neler oluyor, izmir engeli kaldırdı, izmir engelsiz hayat, izmir fotoğraf yarışması, izmir foto yarışması, izmir karikatür