ELODER Üyeleri Bowling Turnuvasında Bir Araya Geldi

Lojistik sektörü temsilcilerinin buluşma noktası olan Ege Lojistik Derneği’nin (ELODER) üyeleri Ege Park Balçova Play Planet’te düzenlenen bowling turnuvasıyla 2014 yılının stresini attı.Heyecanlı geçen bowling yarışmasının sonucunda birinciliği Arkas’tan İlker Dökmeci kazanırken, ikincilik kupasına Alp Ofset’ten Dilek Tatarlı sahip oldu. Üçüncülük kupasını ise Hocs Creative firmasından Hatice Oflas kazandı.

2015 Umudu

Çok sayıda dernek üyesinin ilgi gösterdiği etkinliği zor geçen 2014’ün ardından düzenlemenin iyi olacağını düşündüklerini ifade eden ELODER Yönetim Kurulu Başkanı Osman Doğrucu, “Üyelerimiz davetimize eşleriyle birlikte katılarak bizleri onurlandırdı. İş hayatının dışında sosyal aktivitelerle de üyelerimizle bir araya gelerek birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz. Umarım 2015 yılı başta sektörümüz olmak üzere ekonomimiz için çok iyi bir yıl olarak geçer” diye konuştu.

Oldukça çekişmeli geçen turnuvanın sonunda bir, iki ve üçüncü olan dernek üyelerine madalyaları takdim edildi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Lojistik Derneği, ELODER, Ege Park Balçova Play Planet, Osman Doğrucu, İlker Dökmeci, Dilek Tatarlı, Hatice Oflas, İzmir Etkinlikler